Комунальне підприємство
«РІВНЕНСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ»
Рівненської обласної ради

Історія підприємства

NoneКваліфікаційний сертифікатНаказ Міністерства юстиції УкраїниКваліфікаційний сертифікат

ПРО НАС

 

   Комунальне підприємство "Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації" Рівненської обласної ради засноване на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області. Засновником та Власником Підприємства є територіальні громади сіл, селищ, міст Рівненської області в особі Рівненської обласної ради. 

     Підприємство є правонаступником усіх прав та обов'язків  Комунального підприємства «Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації», створеного Розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 31 грудня 2003 року № 672, зареєстрованого Розпорядженням голови Рівненської районної державної адміністрації від 13 лютого 2004 року № 79.

     Підприємство керується у своїй діяльності Цивільним та Господарським кодексами України,  іншими нормативними актами, рішеннями Рівненської обласної ради, розпорядженнями голови Рівненської обласної ради та голови Рівненської обласної державної адміністрації і цим Статутом.

      Підприємство є юридичною особою, має самостійний баланс, розрахункові та інші рахунки в установах банків, печатку, кутовий штамп та інші необхідні реквізити. Підприємство  набуває права юридичної особи з моменту її державної реєстрації в установленому законом порядку.

      Вже минуло понад 6 років з того моменту, як на території України почали діяти нові правила, що на законодавчому рівні регулюють роботи з проведення технічної інвентаризації (роботу БТІ).

     Так, з 4 січня 2013 року технічну інвентаризацію здійснюють суб’єкти господарювання (приватної форми власності) у складі яких працює один або більше виконавців робіт з технічної інвентаризації.

   Комунальне підприємство «Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації» Рівненської районної ради, створене ще в 1946 році, було і залишається тією структурою, в якій зберігається інформація на паперових носіях про побудовані об’єкти нерухомого майна більш ніж за 70 років. Ми фактично є хранителями історії всіх об’єктів нерухомого майна області до сьогодні.  Окрім послуг інвентаризації нерухомого майна ми надаємо послуги з видачі інформаційних довідок про наявність зареєстрованого майна громадян-власників у відповідності до архівних матеріалів. Необхідність зазначеної довідки зумовлена тим, що під час укладання, наприклад, договору купівлі-продажу нотаріусу необхідно буде переконатися в дійсності документу, який був виданий до створення єдиного електронного реєстру, тобто до 2003 року.

     Вважаємо, що перевагами нашого підприємства також є те, що у нас працюють фахівці з багаторічним досвідом роботи у даній сфері; підприємство постійно працює над поліпшенням якості надаваних послуг, зокрема щодо здійснення обстежень в зручний для замовника час, скороченням терміну виконання робіт, а формування вартості таких робіт є прозорим та здійснюється відповідно до затверджених нормативно-правових актів; власник майна має можливість отримати безкоштовну консультацію технічного та юридичного характеру від фахівців підприємства навіть за умови, коли ним не здійснюється замовлення на надання підприємством тих чи інших послуг.

     Адміністрація Рівненського обласного БТІ застерігає, що за 6 років на ринку з надання послуг з технічної інвентаризації спостерігається стрімке збільшення випадків недобросовісного, а також неякісного підходу до виконання послуг з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, як на території нашої області так і на території нашої держави.